Dimpact WIM (7.x-2.18) - en to ku translation catalogue (111 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Next
ku: دواتر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: administrator
ku: بەڕێوەبەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Question
ku: پرسیار

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Prev
ku: پێشوو

en: System
ku: سیسته‌م

en: General
ku: گشتی

en: Other
ku: هیتر

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: The field %field is required.
ku: خانەی %field پێویستە.

en: Key
ku: کلیل

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Short
ku: کورت

en: Autocomplete taxonomy
ku: خۆتەواوکەری پۆل

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: More information
ku: زانیاریی زیاتر

en: Hide
ku: بشارەوە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Any
ku: هەر کام

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Acronym
ku: کورتکراوە

en: Relations
ku: پەیوەندییەکان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Abbreviation
ku: کورتکراوە

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Search result
ku: ئەنجامی گەڕان

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی
