Dimpact WIM (7.x-2.19) - en to ps translation catalogue (77 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: File
ps: دوتنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Attachment
ps: نښل

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Footer
ps: پښۍ

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Items
ps: توکي

en: Prev
ps: پخوانی

en: System
ps: سيستم

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Role
ps: ونډه

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Key
ps: کيلی

en: Source
ps: سرچينه

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Lists
ps: لړونه

en: author
ps: ليكوال

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Hide
ps: پټول

en: Any
ps: هر

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: - All -
ps: - ټول -

en: Search form
ps: پلټون فورمه
