Dimpact WIM (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (103 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Home
jv: Joglo

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Next
jv: Sakterusé

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Read more
jv: Candhaké

en: more
jv: pepaké

en: More
jv: Lengkapé

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Depth
jv: Jerone

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Icon
jv: Ikon

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Promoted
jv: Promosikna

en: User
jv: Panganggo

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Location
jv: Lokasi

en: Items
jv: Item

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Other
jv: Liyané

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Role
jv: Parāgā

en: The field %field is required.
jv: Mbutuhaké field %field.

en: Key
jv: Kunci

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Period
jv: Periode

en: Short
jv: Cendhek

en: Autocomplete taxonomy
jv: Taksonomi otomatis

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: More information
jv: Katrangan selengkapé

en: Hide
jv: Umpetaké

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Sort
jv: Urutna

en: Any
jv: Sembarang

en: Acronym
jv: Singkatan

en: Relations
jv: Relasi

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Abbreviation
jv: Singkatan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Search result
jv: Kasil panggolékan

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Asc
jv: Urut Maju
