Dimpact WIM (7.x-2.21) - en to sq translation catalogue (81 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Items
sq: Elementët

en: System
sq: Sistemi

en: Other
sq: Tjetër

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Filters
sq: Filtrat

en: The field %field is required.
sq: Fusha %field është e detyrueshme.

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Path alias
sq: shto alias

en: Autocomplete taxonomy
sq: Plotësimi automatik i taxonomy

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Additional information
sq: Informacione shtesë

en: Acronym
sq: Akronim

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Abbreviation
sq: Shkurtim

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
