Dimpact WIM (7.x-2.22) - en to af translation catalogue (84 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: administrator
af: administrateur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: Log
af: Logboek

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: User
af: Gebruiker

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Footer
af: Onderskrif

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: System
af: Stelsel

en: Other
af: Ander

en: Navigation
af: Navigasie

en: Role
af: Rol

en: The field %field is required.
af: Die %field veld is verpligtend.

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Short
af: Kort

en: Path alias
af: Pad alias

en: Product
af: Produk

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Search form
af: Soekvorm

en: Master
af: Meester
