Dimpact WIM (7.x-2.24) - en to ca translation catalogue (184 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Home
ca: Inici

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: administrator
ca: administrador

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Log
ca: Registre

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Overview
ca: Resum

en: File
ca: Fitxer

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Depth
ca: Profunditat

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: Audio
ca: Àudio

en: Path
ca: Camí

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Menu
ca: Menú

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Promoted
ca: Promogut

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: term
ca: terme

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: All
ca: Tot

en: General information
ca: Informació general

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Footer
ca: Peu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: Conditions
ca: Condicions

en: Items
ca: Elements

en: Plain text
ca: Text pla

en: Prev
ca: Ant.

en: Introduction
ca: Introducció

en: System
ca: Sistema

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Terms
ca: Termes

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Other
ca: Altres

en: Navigation
ca: Navegació

en: Role
ca: Rol

en: Filters
ca: Filtres

en: Close
ca: Tanca

en: Defaults
ca: Per defecte

en: City
ca: Ciutat

en: The field %field is required.
ca: El camp %field és obligatori.

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Share
ca: Comparteix

en: Key
ca: Clau

en: Clear
ca: Neteja

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Node title
ca: Títol del node

en: Node body
ca: Cos del node

en: Source
ca: Font

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Lists
ca: Llistes

en: Period
ca: Punt

en: Short
ca: Curt

en: author
ca: autor

en: Path alias
ca: Àlies de camí

en: Autocomplete taxonomy
ca: Taxonomia autocomplerta

en: Product
ca: Producte

en: New
ca: Nou

en: News
ca: Notícies

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Webform
ca: Formulari web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
ca: Creeu un nou formulari o qüestionari accessible pels usuaris. Els resultats enviats i les estadístiques són registrats i accessibles per als usuaris amb privilegis.

en: Apply
ca: Aplica

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: More information
ca: Més informació

en: Hide
ca: Oculta

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Sort
ca: Ordenació

en: Close window
ca: Tanca la finestra

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Person
ca: Persona

en: Data
ca: Dades

en: Any
ca: Qualsevol

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Additional information
ca: Informació addicional

en: Customer ID
ca: ID de client

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ca: La vostra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: Acronym
ca: Acrònim

en: Button text
ca: Text del botó

en: Mime type
ca: Tipus mime

en: Relations
ca: Relacions

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Parent id
ca: Id del pare

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Light
ca: Clar

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Primary
ca: Primari

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Publication date
ca: Data de publicació

en: Not installed.
ca: No instal·lat.

en: Secondary
ca: Secundari

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Abbreviation
ca: Abreviatura

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Add event
ca: Afegeix esdeveniment

en: Binary Data
ca: Dades binàries

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Movie
ca: Pel·lícula

en: Additional Information
ca: Informació addicional

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Search result
ca: Resultat de la cerca

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Highlighted
ca: Destacat

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Share this on Twitter
ca: Comparteix-ho a Twitter

en: Dark
ca: Fosc

en: Master
ca: Mestre

en: User who uploaded
ca: Usuaris que han carregat

en: Top Bar
ca: Barra superior

en: Privacy settings
ca: Paràmetres de privadesa

en: View node
ca: Mostra el node
