Dimpact WIM (7.x-2.25) - en to sl translation catalogue (102 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Next
sl: Naslednja

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Attachment
sl: Priponka

en: User
sl: Uporabnik

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Footer
sl: Noga

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Items
sl: Notice

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Prev
sl: Prej

en: System
sl: Sistem

en: General
sl: Splošno

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Filters
sl: Filtri

en: Close
sl: Zapri

en: The field %field is required.
sl: Polje %field je obvezno.

en: Key
sl: Ključ

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: Autocomplete taxonomy
sl: Samodokončaj taksonomijo

en: News
sl: Novice

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: More information
sl: Več informacij

en: Hide
sl: Skrij

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Any
sl: Katerokoli

en: Additional information
sl: Dodatne informacije

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sl: Zaradi varnostnih razlogov je bila naložena datoteka preimenovana v %filename.

en: Acronym
sl: Kratica

en: Relations
sl: Relacije

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Search form
sl: Iskalnik
