Dimpact WIM (7.x-2.32) - en to mk translation catalogue (20 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: Contact
mk: Контакт

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Navigation
mk: Навигација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Autocomplete taxonomy
mk: Автом. довршување на таксономија

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
