Dimpact WIM (7.x-2.33) - en to or translation catalogue (28 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା
