Dimpact WIM (7.x-2.36) - en to eo translation catalogue (101 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Next
eo: Sekva

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Log
eo: Loglibro

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: FAQ
eo: ODD

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Location
eo: Loko

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Items
eo: Eroj

en: System
eo: Sistemo

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Navigation
eo: Navigado

en: Filters
eo: Filtroj

en: City
eo: Urbo

en: The field %field is required.
eo: La kampo %kampo estas bezonata.

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Deleted
eo: Forigita

en: Short
eo: Mallonga

en: Path alias
eo: Vojkromnomo

en: Autocomplete taxonomy
eo: Aŭtomate-kompletigi taksonomion

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Additional information
eo: Aldonaj informoj

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
eo: Por sekurecaj kialoj, via alŝuto renomiĝis al %filename.

en: Acronym
eo: Akronimo

en: Abbreviation
eo: Mallongigo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Add event
eo: Aldonu eventon

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
