Dimpact WIM (7.x-2.4) - en to hy translation catalogue (80 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: administrator
hy: ադմինիստրատոր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Items
hy: Տարրեր

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Prev
hy: Նախորդ

en: System
hy: Համակարգ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: author
hy: հեղինակ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: « first
hy: « առաջինը

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
