Dimpact WIM (7.x-2.40) - en to ht translation catalogue (41 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Filename
ht: Non fichye

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Asc
ht: Mont
