Dimpact WIM (7.x-2.41) - en to km translation catalogue (125 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Home
km: ដើម

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: administrator
km: អ្នក​គ្រប់​គ្រង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Synonyms
km: វេវចនសព្ទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: term
km: ពាក្យ

en: Question
km: សំណួរ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Footer
km: បាតកថា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Items
km: ធាតុ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Prev
km: មុន

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Role
km: តួនាទី

en: Filters
km: តម្រង

en: Close
km: បិទ

en: The field %field is required.
km: ទាមទារ​វាល %field ។

en: Key
km: សំខាន់

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Short
km: ខ្លី

en: Path alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​របស់​​ផ្លូវ

en: Autocomplete taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: Hide
km: លាក់

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Additional information
km: ព័ត៌​​មាន​បន្ថែម​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
km: ដើម្បី​សុវត្ថិភាព ឯកសារ​ផ្ទុក​ឡើង​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ប្តូរ​ឈ្មោះ​ជា %filename ។

en: Acronym
km: អក្សរ​កាត់

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Abbreviation
km: អក្សរ​សង្ខេប

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
km: ការ​ណែនាំ​ការ​កំណត់​ពាក្យ​ឡើង​វិញ​ផ្ញើ​សំបុត្រ​ទៅ %name នៅ %email ។

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Search result
km: លទ្ធផល​ស្វែង​រក

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
