Dimpact WIM (7.x-2.41) - en to ne translation catalogue (89 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: administrator
ne: व्यवस्थापक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: Attachment
ne: संलग्न

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Footer
ne: फुटर

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: System
ne: प्रणाली

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Clear
ne: सफा

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Short
ne: छोटो

en: Info
ne: जानकारी

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
