Dimpact WIM (7.x-2.43) - en to be translation catalogue (145 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Next
be: Наступны

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: administrator
be: адміністратар

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Log
be: Журнал

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Overview
be: Агляд

en: File
be: Файл

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Synonyms
be: Сінонімы

en: Depth
be: Глыбіня

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Add
be: Дадаць

en: Audio
be: Аўдыё

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Filename
be: Назва файла

en: Menu
be: Меню

en: Updated
be: Абноўлена

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: term
be: тэрмін

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Module
be: Модуль

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Items
be: Элементы

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Prev
be: Папярэдні

en: System
be: Сістэма

en: General
be: Агульны

en: Other
be: Іншыя

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Role
be: Роля

en: Filters
be: Фільтры

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: The field %field is required.
be: Поле %field – абавязковае.

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Key
be: Ключ

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Deleted
be: Выдалена

en: Short
be: Сціслы

en: Path alias
be: Шлях сіноніма

en: Autocomplete taxonomy
be: Аўтазапаўняльная таксанамія

en: Info
be: Інфармацыя

en: Interval
be: Інтэрвал

en: You are here
be: Вы тут

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: More information
be: Больш падрабязная інфармацыя

en: Hide
be: Схаваць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Data
be: Дадзенныя

en: Any
be: Любы

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Additional information
be: Дадатковая інфармацыя

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
be: Па меркаваннях бяспекі, ваш файл быў перайменаваны ў %filename.

en: Acronym
be: Акронім

en: Relations
be: Сувязі

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
be: Далейшыя інструкцыі былі дасланыя на Ваш электронны адрас.

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Search result
be: Вынік пошуку

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Dark
be: Цёмная

en: see details
be: больш падрабязна
