Dimpact WIM (7.x-2.43) - en to oc translation catalogue (178 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Home
oc: Acuèlh

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Next
oc: Seguent

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Log
oc: Jornal

en: more
oc: mai

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: File
oc: Fichièr

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Synonyms
oc: Sinonimes

en: Depth
oc: Prigondor

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Add
oc: Apondre

en: Audio
oc: Àudio

en: Path
oc: Camin

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Menu
oc: Menú

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Promoted
oc: Promolgut

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: term
oc: tèrme

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Site name
oc: Nom del site

en: Module
oc: Modul

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Delta
oc: Dèlta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Conditions
oc: Condicions

en: Items
oc: Elements

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Prev
oc: Prec.

en: System
oc: Sistèma

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Other
oc: Autre

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Role
oc: Ròtle

en: Filters
oc: Filtres

en: Close
oc: Tampar

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: The field %field is required.
oc: Lo camp %field es obligatòri.

en: Sort by
oc: Triar per

en: Share
oc: Partejar

en: Key
oc: Clau

en: Clear
oc: Escafar

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Node body
oc: Còs del nosèl

en: Source
oc: Font

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Period
oc: Periòde

en: Short
oc: Cort

en: author
oc: autor

en: Import failed.
oc: L'importacion a fracassat.

en: Path alias
oc: Aliàs de camin

en: Autocomplete taxonomy
oc: Completar la taxonimia automaticament

en: All pages
oc: Totas las paginas

en: Product
oc: Produit

en: County
oc: Comtat

en: New
oc: Novèl

en: News
oc: Novèlas

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Title tag
oc: Balisa Títol

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: More information
oc: Més informacion

en: Hide
oc: Amagar

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Close window
oc: Tampar la fenèstra

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Offset
oc: Decalatge

en: Data
oc: Donadas

en: Any
oc: Qual que siá

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Additional information
oc: Informacions suplementàrias

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
oc: Vòstra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: Acronym
oc: Acronime

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Mime type
oc: Tipe MIME

en: Relations
oc: Relacions

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Primary
oc: Primaire

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Not installed.
oc: Pas installat.

en: Secondary
oc: Secondaire

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: Abbreviation
oc: Abrevacion

en: Link path
oc: Camin del ligam

en: Select terms
oc: Seleccionar los tèrmes

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
oc: D'instruccions detalhadas son estadas mandadas a vòstra adreça electronica.

en: Add event
oc: Apondre un eveniment

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Movie
oc: Filme

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Search result
oc: Resultat de la recèrca

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: File Usage
oc: Utilizacion del fichièr

en: Master
oc: Maître

en: User who uploaded
oc: Utilizaire ayant transferit
