Dimpact WIM (7.x-2.43) - en to os translation catalogue (45 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: administrator
os: администратор

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг

en: Filename
os: Файлы ном
