Dimpact WIM (7.x-2.54) - en to sk translation catalogue (188 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Next
sk: Ďalej

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: administrator
sk: administrátor

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Log
sk: Záznam

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Updated
sk: Aktualizované

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Attachment
sk: Príloha

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: term
sk: termín

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Module
sk: Modul

en: Footer
sk: Päta

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Items
sk: Položky

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Prev
sk: Predch

en: System
sk: Systém

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Terms
sk: Termíny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: General
sk: Všeobecné

en: Other
sk: Ostatné

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Filters
sk: Filtre

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Location name
sk: Názov umiestnenia

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: The field %field is required.
sk: Pole %field je povinné.

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Key
sk: Kľúč

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Node title
sk: Nadpis

en: Node body
sk: Telo uzla

en: Source
sk: Zdroj

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Short
sk: Krátky

en: author
sk: autor

en: Path alias
sk: Alias cesty

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Autocomplete taxonomy
sk: Automatické dokončovanie taxonómie

en: Product
sk: Produkt

en: News
sk: Novinky

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Webform
sk: Webformulár

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
sk: Vytvorí nový formulár alebo dotazník dostupný pre používateľov. Odoslané odpovede a štatistiky sú zaznamenané a dostupné pre privilegovaných používateľov.

en: Apply
sk: Použiť

en: Show more link
sk: Zobraziť viac liniek

en: Add site
sk: Pridať stránku

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: More information
sk: Viac informácií

en: Hide
sk: Skryť

en: Postal Code
sk: PSČ

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Package
sk: Balík

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: Offset
sk: Ofset

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Data
sk: Údaje

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Additional information
sk: Doplňujúce informácie

en: Customer ID
sk: ID zákazníka

en: Error message
sk: Chybová správa

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sk: Z bezpečnostných dôvodov bol váš nahraný súbor premenovaný na %filename.

en: Acronym
sk: Skratka

en: Mime type
sk: Mime typ

en: Relations
sk: Vzťahy

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Parent id
sk: Nadradené id

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Primary
sk: Primárny

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sk: Na váš e-mail boli odoslané ďalšie inštrukcie.

en: Add event
sk: Pridať udalosť

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Status message
sk: Stavová správa

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Search result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: File Usage
sk: Použitie súboru

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov
