Dimpact WIM (7.x-2.55) - en to my translation catalogue (99 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Home
my: မူလနေရာ

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: administrator
my: အုပ်ချုပ်သူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Menu
my: မီနူး

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Prev
my: ယခင်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: System
my: စနစ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Short
my: တိုတို

en: author
my: စာရေးသူ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: ,
my: .

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
my: လုံခြုံရေးပိုမိုကောင်းမွန်စေရန်အတွက် သင်ထည့်သွင်းခဲ့သည့် ဖိုင်၏ အမည်အား %filename သို့ ပြောင်းလဲလိုက်ပါသည်။

en: Acronym
my: အတိုကောက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ

en: Search result
my: ရှာဖွေမှုရလာဒ်
