Dimpact WIM (7.x-2.61) - en to dz translation catalogue (76 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Synonyms
dz: མིང་གི་རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: The field %field is required.
dz: ས་སྒོ་ %field འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Autocomplete taxonomy
dz: རང་བཞིན་ཡོངས་བསྒྲུབས་དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Additional information
dz: བརྡ་དོན་ཁ་སྐོང་།

en: Acronym
dz: བསྡུ་ཡིག།

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
dz: དེ་མ་ཚད་  ཁྱོད་རའི་ གློག་འཕྲིན་ཁབྱང་ལུ་  བསླབ་སྟོན་ཐེབས་ཚུ་ཡང་  གཏང་སྟེ་ཡོདཔ་ཨིན།
