Dimpact WIM (7.x-2.63) - en to bg translation catalogue (127 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: administrator
bg: администратор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Log
bg: Регистър

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Synonyms
bg: Синоними

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Add
bg: Добави

en: Audio
bg: Музика

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: Menu
bg: Меню

en: Updated
bg: Обновено

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Footer
bg: Под черта

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: Items
bg: Новини

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Id
bg: Номер

en: System
bg: Система

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: General
bg: Общи

en: Other
bg: Други

en: Navigation
bg: Навигация

en: Role
bg: Роля

en: Filters
bg: Филтри

en: The field %field is required.
bg: Полето %field е задължително.

en: Key
bg: Ключ

en: Clear
bg: Изчисти

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Source
bg: Източник

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Path alias
bg: Обновяване на псевдоним

en: Autocomplete taxonomy
bg: Завърши въвеждането автоматично

en: Product
bg: Продукт

en: Interval
bg: Интервал

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Hide
bg: Скрий

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Package
bg: Пакет

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
bg: От съображения за сигурност, файлът, който качвате е преименуван на %filename.

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Acronym
bg: Акроним

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Abbreviation
bg: Съкращение

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bg: Допълнителни инструкции бяха изпратени на вашия имейл адрес.

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Search result
bg: Резултат от търсенето
