Dimpact WIM (7.x-2.65) - en to eu translation catalogue (176 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Home
eu: Azala

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Pages
eu: Orriak

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: administrator
eu: kudeatzaile

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Log
eu: Log-a

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: File
eu: Fitxategi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Menu
eu: Menua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: term
eu: terminoa

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Module
eu: Modulua

en: Allowed
eu: Baimenduta

en: Footer
eu: Orri-oina

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Items
eu: Elementuak

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Prev
eu: Aur

en: System
eu: Sistema

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Terms
eu: Terminoak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: General
eu: Orokorra

en: Other
eu: Bestea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Role
eu: Rol

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Close
eu: Itxi

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: The field %field is required.
eu: %field eremua beharrezkoa da

en: Key
eu: Giltza

en: Clear
eu: Garbitu

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Node body
eu: Nodo gorputza

en: Source
eu: Iturburua

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Query
eu: Kontsulta

en: Short
eu: Laburra

en: User Management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: author
eu: egilea

en: Path alias
eu: Bide-izenaren ezizena

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Autocomplete taxonomy
eu: Taxonomiaren osatze automatikoa

en: Info
eu: Informazioa

en: Interval
eu: Bitartea

en: Document
eu: Dokumentua

en: New
eu: Berriak

en: News
eu: Berriak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: More information
eu: Informazio gehiago

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Close window
eu: Itxi leihoa

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Data
eu: Datu

en: Any
eu: Edozein

en: Additional information
eu: Informazio gehigarria

en: Error message
eu: Errore mezua

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
eu: Segurtasun arrazoiengatik, igo duzun fitxategia %filename bezala berrizendatu da.

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Acronym
eu: Akronimo

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Mime type
eu: Mime mota

en: Relations
eu: Harremanak

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Parent id
eu: Gurasoak id

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Pause
eu: Gelditu

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Upload date
eu: Data igo

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eu: Argibide gehiago bidali dira zure posta-e helbidera.

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: News page
eu: Berriak orria

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Asc
eu: Goraka
