Dimpact WIM (7.x-2.65) - en to rw translation catalogue (9 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi
