Dimpact WIM (7.x-2.66) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et

en: Hide
az: Gizlət
