Dimpact WIM (7.x-2.66) - en to hr translation catalogue (158 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: Pages
hr: Stranice

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Log
hr: Dnevnik

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Support
hr: Podrška

en: view
hr: prikaz

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: Depth
hr: Dubina

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Menu
hr: Izbornik

en: Updated
hr: Osvježeno

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Attachment
hr: Prilog

en: Promoted
hr: Promaknut

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: term
hr: pojam

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Bottom
hr: Dno

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Module
hr: Modul

en: Footer
hr: Podnožje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Items
hr: Stavke

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Prev
hr: Predhodni

en: System
hr: Sustav

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: General
hr: Općenito

en: Other
hr: Ostalo

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Role
hr: Uloga

en: Filters
hr: Prečistači

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: The field %field is required.
hr: Polje %field je nužno.

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Key
hr: Ključ

en: Clear
hr: Očisti

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Source
hr: Izvor

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Lists
hr: Liste

en: Period
hr: Točka

en: Short
hr: Kratki

en: Path alias
hr: Putanja nadimka

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Autocomplete taxonomy
hr: Samodovršetak taksonomije

en: Product
hr: Proizvod

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Apply
hr: Primjeni

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: More information
hr: Više informacija

en: Hide
hr: Sakrij

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Any
hr: Bilo koji

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: Error message
hr: Poruka greške

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hr: Iz sigurnosnih razloga, otpremljena datoteka je preimenovana u %filename.

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Acronym
hr: Akronim

en: Mime type
hr: Mime vrsta

en: Relations
hr: Odnosi

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Parent id
hr: ID roditelja

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Not installed.
hr: Nije instaliran.

en: Abbreviation
hr: Skraćenica

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
hr: Daljnje upute poslane su na adresu vaše e-pošte.

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Search result
hr: Rezultati pretraživanja

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Asc
hr: Uzlazno
