Dimpact WIM (7.x-2.66) - en to kk translation catalogue (101 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Log
kk: Журнал

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Items
kk: Элементтер

en: 1 day
kk: @count күн

en: System
kk: Системасы

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Navigation
kk: Навигация

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: The field %field is required.
kk: %field жолы керек

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Path alias
kk: Жол бүркеніш аты

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: 1 week
kk: @count апта

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
kk: Қауіпсіздік себептерімен, сіздің қайта қотарылған файлыңыздың атауы %filename болып ауыстырылды.

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Acronym
kk: Акроним

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
kk: Кейінгі нұсқаулар сіздің e-mail мекенжайына жіберілді.

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
