Dimpact WIM (7.x-2.66) - en to se translation catalogue (49 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Attachment
se: Mielddus

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat

en: Publish
se: Almmut

en: Hide
se: Čiega

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Filter by type
se: Sirre šlájaid mielde

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
se: Viidásat bagadusat lea sáddejuvvon du e-poastačujuhussii.

en: Show more
se: Čájet eanet
