Dimpact WIM (7.x-2.7) - en to br translation catalogue (20 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Next
br: Da heul

en: Pages
br: Pajennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Menu
br: Lañser

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Introduction
br: Digoradur
