Dimpact WIM (7.x-2.70) - en to ast translation catalogue (93 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: administrator
ast: alministrador

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: Log
ast: Rexistru

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Synonyms
ast: Sinónimos

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: Question
ast: Entruga

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Location
ast: Llugar

en: Items
ast: Elementos

en: Plain text
ast: Testu planu

en: System
ast: Sistema

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru

en: Navigation
ast: Navegación

en: Role
ast: Rol

en: Filters
ast: Filtros

en: Close
ast: Zarrar

en: The field %field is required.
ast: El campu %field ye obligatoriu,

en: Key
ast: Llave

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Short
ast: Curtiu

en: Path alias
ast: Alias del camín

en: Autocomplete taxonomy
ast: Taxonomía del autocompletáu

en: Basic page
ast: Páxina básica
