Dimpact WIM (7.x-2.70) - en to el translation catalogue (187 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Home
el: Αρχική

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: administrator
el: διαχειριστής

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: more
el: περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Support
el: Υποστήριξη

en: view
el: προβολή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: File
el: Αρχείο

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Synonyms
el: Συνώνυμα

en: Depth
el: Βάθος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Menu
el: Μενού

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: User
el: Χρήστης

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: term
el: όρος

en: Question
el: Ερώτηση

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Module
el: Μονάδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Items
el: Αντικείμενα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Prev
el: Προηγ

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: System
el: Σύστημα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: General
el: Γενικά

en: Other
el: Άλλο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Role
el: Ρόλος

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: City
el: Πόλη

en: The field %field is required.
el: Το πεδίο %field είναι υποχρεωτικό.

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Key
el: Κλειδί

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Source
el: Πηγή

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Lists
el: Λίστες

en: Query
el: Ερώτημα

en: Period
el: Περίοδος

en: Short
el: Σύντομο

en: author
el: συγγραφέας

en: Path alias
el: Ψευδώνυμο διαδρομής

en: Autocomplete taxonomy
el: Αυτόματη συμπλήρωση όρων ταξινόμησης

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Product
el: Προϊόν

en: Interval
el: Περίοδος

en: New
el: Δημιουργία

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
el: Δημιουργία μιας νέας φόρμας ή ερωτηματολογίου προσπελάσιμη από τους χρήστες. Τα αποτελέσματα των υποβολών και τα στατιστικά καταγράφονται και είναι προσπελάσιμα από τους προνομιούχους χρήστες.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Package
el: Πακέτο

en: Close window
el: Κλείσιμο παράθυρου

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Data
el: Δεδομένα

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Additional information
el: Πρόσθετες πληροφορίες

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
el: Για λόγους ασφαλείας το απεσταλμένο αρχείο σας έχει μετονομαστεί σε %filename.

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Acronym
el: Ακρώνυμο

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Mime type
el: Τύπος MIME

en: Relations
el: Σχέσεις

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Upload date
el: Ημερομηνία αποστολής

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Not installed.
el: Μη εγκατεστημένο.

en: Abbreviation
el: Συντομογραφία

en: Link path
el: Διαδρομή συνδέσμου

en: Select terms
el: Επιλογή όρων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
el: Περαιτέρω οδηγίες έχουν σταλεί στη διεύθυνση e-mail σας.

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Search result
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Asc
el: Αύξ
