Dimpact WIM (7.x-2.70) - en to ga translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Category
ga: Ábhar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Prev
ga: Siar

en: Phone
ga: Fón

en: City
ga: Cathair

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Product
ga: Táirge

en: County
ga: Contae

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: Postal Code
ga: Cód Poist

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
