Dimpact WIM (7.x-2.74) - en to am translation catalogue (77 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Home
am: ቤት

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Pages
am: ገፆች

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Clear
am: አጥራ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Source
am: ምንጭ

en: Autocomplete taxonomy
am: ራሥ-ሙላ ስርዓተ ክፍፍል

en: Tabs
am: ትሮች

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
am: ለመረጃ ደህንነት ሲባል ያስቀመጡት ፋይል ስም ወደ %filename ተቀይራል::

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ

en: Abbreviation
am: አህፅሮተ ቃል

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
