Windup (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal
