Bing search (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Off
fa: خاموش

en: Moderate
fa: مدیریت

en: Locale settings
fa: تنظیمات منطقه

en: Video
fa: ویدیو
