Bing search (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Off
fi: Pois päältä

en: Moderate
fi: Moderoi

en: Strict
fi: Tarkka

en: Locale settings
fi: Lokalisoinnin asetukset

en: Web
fi: WWW
