Bing search (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Off
he: כבוי

en: Locale settings
he: הגדרות איזור

en: Video
he: וידאו

en: News
he: חדשות

en: Web
he: אינטרנט
