Bing search (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Image
is: Mynd

en: Loaded
is: Virkt

en: Not loaded
is: Ekki virkt

en: Off
is: Af

en: Locale settings
is: Staðbundnar stillingar

en: News
is: Fréttir
