Bing search (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Loaded
kn: ಲೋಡ್ ಆದ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Web
kn: ಅಂತರ್ಜಾಲ
