Bing search (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Off
pl: Wyłączony

en: Moderate
pl: Moderowanie

en: Strict
pl: Ścisła

en: Locale settings
pl: Ustawienia regionalne

en: Video
pl: Wideo

en: News
pl: Aktualności

en: Web
pl: Sieć
