Bing search (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Loaded
ru: Загружено

en: Off
ru: Выкл

en: Moderate
ru: Модерировать

en: Strict
ru: Строго

en: Locale settings
ru: Региональные настройки

en: Video
ru: Видео

en: News
ru: Новости

en: Web
ru: Веб
