Bing search (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Moderate
sk: Moderovať

en: Locale settings
sk: Lokálne nastavenia

en: News
sk: Novinky
