Bing search (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Loaded
vi: Đã nạp

en: Off
vi: Tắt

en: Number of results per page
vi: Số kết quả mỗi trang:

en: Locale settings
vi: Thiết lập địa phương

en: News
vi: Tin tức
