Bing search (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Off
ja: オフ

en: Number of results per page
ja: 一ページあたりの結果数

en: Moderate
ja: モデレート

en: Locale settings
ja: ロケールの設定

en: Video
ja: ビデオ
