Bing search (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Loaded
uk: Завантажено

en: Not loaded
uk: Не завантажено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Moderate
uk: Модерувати

en: Strict
uk: Строго

en: Locale settings
uk: Регіональні налаштування

en: Video
uk: Відео

en: News
uk: Новини

en: Web
uk: Веб
