Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Password
af: Wagwoord

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: May
af: Mei

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Language code
af: Taalkode
