Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Password
ar: كلمة المرور

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: May
ar: مايو

en: Approved
ar: معتمد

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: Jun
ar: يونيو

en: Jul
ar: يوليو

en: Aug
ar: أغسطس

en: Sep
ar: سبتمبر

en: Oct
ar: أكتوبر

en: Nov
ar: نوفمبر

en: Dec
ar: ديسمبر

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Account owner
ar: مالك الحساب
