Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Password
be: Пароль

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: May
be: май

en: Jan
be: студзень

en: Feb
be: люты

en: Mar
be: сакавік

en: Apr
be: красавік

en: Jun
be: чэрвень

en: Jul
be: ліпень

en: Aug
be: жнівень

en: Sep
be: верасень

en: Oct
be: кастрычнік

en: Nov
be: лістапад

en: Dec
be: Снежань

en: Testing
be: Тэставанне

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Language code
be: Код мовы
