Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: May
bn: মে

en: Jan
bn: জান

en: Feb
bn: ফেব্রু

en: Mar
bn: মার্চ

en: Apr
bn: এপ্রি

en: Jun
bn: জুন

en: Jul
bn: জুলা

en: Aug
bn: আগ

en: Sep
bn: সেপ্টে

en: Oct
bn: অক্টো

en: Nov
bn: নভে

en: Dec
bn: ডিসে

en: Language code
bn: ভাষা কোড
