Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Payment
ca: Pagament

en: May
ca: maig

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: Approved
ca: Aprovat

en: Jan
ca: gen.

en: Feb
ca: febr.

en: Mar
ca: març

en: Apr
ca: abr.

en: Jun
ca: jun

en: Jul
ca: jul.

en: Aug
ca: ag.

en: Sep
ca: set.

en: Oct
ca: oct.

en: Nov
ca: nov.

en: Dec
ca: des.

en: Credit card number
ca: Número de targeta de crèdit

en: Testing
ca: Proves

en: Due date
ca: Data de venciment

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: The amount should be higher than !minimum.
ca: La quantitat hauria de ser superior a !minimum.

en: The amount should be lower than !maximum.
ca: La quantitat hauria de ser inferior a !maximum.
