Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Password
cy: Cyfrinair

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Save
cy: Cadw

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Payment
cy: Taliad

en: May
cy: Mai

en: Jan
cy: Ion

en: Feb
cy: Chwef

en: Mar
cy: Maw

en: Apr
cy: Ebr

en: Jun
cy: Meh

en: Jul
cy: Gorff

en: Aug
cy: Awst

en: Sep
cy: Medi

en: Oct
cy: Hyd

en: Nov
cy: Tach

en: Dec
cy: Rhag

en: Testing
cy: Profi

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Language code
cy: Côd yr iaith
